
€ 198,43 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verpakkingshoeveelheid: 300 | 185-serie | PLA | 980 g
| Brand | Vegware |
| Productnaam | Vegware 185-serie composteerbare saladebakken 945ml (300 stuks) |
| Korte omschrijving | Verpakkingshoeveelheid: 300 | 185-serie | PLA | 980 g |
| Aantal per doos | 300 |
| Producttype | Voedselbakjes<multisep/>Kommen |
| Afmetingen | 8,5(h) x 8(b)cm |
| Hoogte | 85 |
| Breedte | 80 |
| Materiaal | PLA |
| Productmateriaal | PLA |
| EAN / Barcode | 5056156907637 |
| Gewicht | 16,999999999999998g |
| Bijpassende knopen | Volledig composteerbaar in minder dan 12 weken in industriële composteerinstallaties, waardoor de impact op het milieu wordt verminderd |
| Unisex pasvorm | Doorzichtig materiaal zorgt voor uitstekende productzichtbaarheid |
| Lange mouw | Milieuvriendelijke alternatieven voor plastic op oliebasis |
| Klassieke pasvorm | Geschikt voor het bewaren van voedsel en vloeistoffen tot 40°C |
| Extra gegevens 5 | De kommen zijn niet oven- of magnetronbestendig |
| Extra gegevens 6 | Deze kommen worden niet algemeen geaccepteerd voor recycling |
| Extra gegevens 7 | Compatibel met Vegware's Bon Appetit Brede Kom PLA Plat Deksel (code: FS182). |
| Extra gegevens 8 | Deze kommen worden niet algemeen geaccepteerd voor recycling |
| Extra gegevens 9 | Compatibel met Vegware's Bon Appetit Brede Kom PLA Plat Deksel (code: FS182). |
| Thermometerzakje en borstzak | Duurzaam geproduceerde plantaardige materialen maken de kommen milieuvriendelijk |
| Dubbele sluiting | PLA heeft duurzame eigenschappen om lekken tijdens transport of eten te voorkomen |
| Omgeslagen manchetten | Breed ontwerp is ideaal voor het serveren van grote salades |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Wit Blauw |