
€ 210,53 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
65(H) x 90(L)mm
| Brand | Vegware |
| Productnaam | Vegware No.1 voedseldozen 700ml (450 stuks) |
| Korte omschrijving | 65(H) x 90(L)mm |
| Inhoud | 700ml |
| Afmetingen | 6,5(h) x 9(b)cm |
| Hoogte | 65 |
| Breedte | 90 |
| Materiaal | Karton |
| Productmateriaal | Karton |
| EAN / Barcode | 5060271920044 |
| Gewicht | 23,3g |
| Bijpassende knopen | EcoBarrier Jazz materiaal - hernieuwbaar karton met coating op waterbasis |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Kraft |