
€ 160,92 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
19,5x14x5cm
| Brand | Vegware |
| Productnaam | Vegware No.2 voedseldoos 1500ml (280 stuks) |
| Korte omschrijving | 19,5x14x5cm |
| Aantal per doos | 280 |
| Hoogte | 48 |
| Breedte | 195 |
| Hoofdmateriaal | Massiefkarton |
| EAN / Barcode | 5060271920051 |
| Gewicht | 32,14g |
| Bijpassende knopen | Duurzaam karton met coating op waterbasis |
| Kleur (CSV) | Kraft |