
€ 49,60 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Hygiënische en handige dispenser voor vershoudfolie, aluminiumfolie en bakpapier.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vershoudfolie navulling voor Vogue Wrap450 dispenser - 45(B)cm x 300(L)m (3 stuks) |
| Korte omschrijving | 3 rollen | 45(B)mm x 300(L)m |
| Volledige omschrijving | Hygiënische en handige dispenser voor vershoudfolie, aluminiumfolie en bakpapier. |
| Aantal per doos | 3 |
| Producttype | Vershoudfolie |
| Afmetingen | 48,8(h) x 20,6(b) x 6,3(d)cm |
| Diepte | 63 |
| Hoogte | 488 |
| Breedte | 206 |
| Materiaal | Kunststof |
| Productmateriaal | Kunststof |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5050984487828 |
| Gewicht | 4kg |
| Bijpassende knopen | 3 rollen met elk een breedte van 45cm en een lengte van 300m |
| Unisex pasvorm | Koeling- en vriezerbestendige folie |
| Lange mouw | Geschikt voor Vogue Wrap450 dispenser (CW202, afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Klassieke pasvorm | Ook verkrijgbaar als aluminiumfolie (CW204) en bakpapier (CW205) |
| Thermometerzakje en borstzak | Dankzij de lengte van 300m per rol kunt u er lange tijd mee vooruit |
| Dubbele sluiting | Geschikt om ingrediënten luchtdicht te verpakken |
| Omgeslagen manchetten | De stevige folie is ideaal om ingrediënten langer vers te houden |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Wit Blauw |