
€ 87,11 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Kleurcodering dagstickers om uw voorraad eenvoudig overzichtelijk op te slaan. Zie in één oogopslag wanneer voedsel werd bereid. Eenvoudig te verwijderen zonder lijmresten. Verkrijgbaar als losse rol of als weekset. Sticker afmetingen: 5x6cm.
| Brand | Hygiplas |
| Productnaam | Vogue afneembare dagstickers weekset (3500 stuks) |
| Korte omschrijving | 3500 stickers. 5x5cm. |
| Volledige omschrijving | Kleurcodering dagstickers om uw voorraad eenvoudig overzichtelijk op te slaan. Zie in één oogopslag wanneer voedsel werd bereid. Eenvoudig te verwijderen zonder lijmresten. Verkrijgbaar als losse rol of als weekset. Sticker afmetingen: 5x6cm. |
| Aantal per doos | 3500 |
| Producttype | Daglabels |
| Afmetingen | 5,08cm |
| Hoogte | 50 |
| Breedte | 50 |
| EAN / Barcode | 5050984573835 |
| Gewicht | 2,34kg |
| Bijpassende knopen | 500 stickers per rol |
| Unisex pasvorm | Afmeting sticker: 5x5cm |
| Lange mouw | Eenvoudig te verwijderen - laat geen resten achter |
| Kleur | Bont |
| Kleur (CSV) | Meerkleurig |