
€ 21,40 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Vervaardigd uit materialen van de beste kwaliteit, ideaal voor professioneel gebruik door de uitstekende anti-aanbak laag. Geschikt voor alle warmtebronnen inclusief inductie.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Aluminium Antiaanbaklaag Teflon Platinum Plus Braadpan 20cm |
| Korte omschrijving | Grootte: 20cm. Capaciteit: 800ml. Materiaal: Aluminium |
| Volledige omschrijving | Vervaardigd uit materialen van de beste kwaliteit, ideaal voor professioneel gebruik door de uitstekende anti-aanbak laag. Geschikt voor alle warmtebronnen inclusief inductie. |
| Producttype | Koekenpannen |
| Inhoud | 800ml |
| Afmetingen | 3,5(h) x 20(Ø)cm |
| Diepte | 368 |
| Hoogte | 35 |
| Breedte | 204 |
| Materiaal | Aluminium |
| Productmateriaal | Aluminium |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| EAN / Barcode | 5050984770371 |
| Gewicht | 600g |
| Bijpassende knopen | Teflon Platinum Plus antiaanbaklaag |
| Unisex pasvorm | Duurzame aluminium constructie |
| Lange mouw | Sterke geklonken handgreep met handige ophanghaak voor gemakkelijke opslag |
| Klassieke pasvorm | Capaciteit: ca. 800ml |
| Extra gegevens 5 | Geschikt voor alle soorten kookplaten, inclusief inductie |
| Extra gegevens 6 | Alleen handwas |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor de meeste warmtebronnen, behalve inductie |
| Dubbele sluiting | Krasbestendige coating |
| Omgeslagen manchetten | Sterk, geklonken handvat - plasticvrij dus ovenbestendig |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |