
€ 22,74 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Voor crêpes en pannenkoeken.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Aluminium Antiaanbaklaag Teflon Platinum Plus Crêpepan 26cm |
| Korte omschrijving | Afmeting: 26cm. Inhoud: 650ml. Materiaal: Aluminium |
| Volledige omschrijving | Voor crêpes en pannenkoeken. |
| Producttype | Koekenpannen |
| Inhoud | 700ml |
| Afmetingen | 2,6(h) x 25(Ø)cm |
| Diepte | 455 |
| Hoogte | 26 |
| Breedte | 254 |
| Materiaal | Aluminium |
| Productmateriaal | Aluminium |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| EAN / Barcode | 5050984770470 |
| Gewicht | 670g |
| Bijpassende knopen | Geavanceerde Teflon Platinum Plus anti-aanbaklaag - vermindert voedselverspilling en olie/vet gebruik |
| Unisex pasvorm | De coating is krasbestendig, wat helpt de levensduur van de pan te verlengen |
| Lange mouw | Aluminiumconstructie bevordert betere warmteverdeling - geen hotspots meer |
| Klassieke pasvorm | Sterke geklonken handgreep - geen plastic en ovenbestendig |
| Extra gegevens 5 | Geschikt voor alle type kookplaten, inclusief inductie |
| Extra gegevens 6 | Alleen handwas |
| Extra gegevens 7 | Voedsel is makkelijker te verwijderen zonder het te beschadigen voor een vlekkeloze presentatie |
| Thermometerzakje en borstzak | Dankzij de anti-kleeflaag raken pannenkoeken niet beschadigd |
| Dubbele sluiting | Zeer eenvoudig schoon te maken omdat eten niet aan de pan blijft kleven |
| Omgeslagen manchetten | De speciaal ontworpen rand maakt het eenvoudig om pannenkoeken om te gooien |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |