
€ 14,75 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Weegschaal geschikt voor iedere kom of schaal. Compleet geleverd met 18cm kom. Capaciteit van 3 kg.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue analoge weegschaal 3kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 3kg. Met mechanische doorweegfunctie. |
| Volledige omschrijving | Weegschaal geschikt voor iedere kom of schaal. Compleet geleverd met 18cm kom. Capaciteit van 3 kg. |
| Producttype | Keukenweegschalen |
| Inhoud | 3kg |
| EAN / Barcode | 5050984100512 |
| Gewicht | 530g |
| Bijpassende knopen | Weegplatform met 18(Ø)cm kom met schenktuit |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig te reinigen |
| Thermometerzakje en borstzak | Handige mechanische doorweegfunctie |
| Dubbele sluiting | Weegt snel een nauwkeurig |
| Omgeslagen manchetten | Schenktuit voorkomt knoeien en verspilling |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |