
€ 13,30 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Ergonomische ABS¿handgrepen en messen met een hardheid van 52° Rockwell.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Bistro kartelmes 12cm |
| Korte omschrijving | Bladlengte 120 mm |
| Volledige omschrijving | Ergonomische ABS¿handgrepen en messen met een hardheid van 52° Rockwell. |
| Producttype | Gekartelde messen |
| Afmetingen | 23,2(l)cm |
| Diepte | 19.7 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Leeftijdsbeperking 18+ | 18 years + |
| EAN / Barcode | 5050984669903 |
| Gewicht | 90g |
| Bijpassende knopen | Materiaal; roestvrij staal |
| Unisex pasvorm | Bladlengte 120 mm |
| Lange mouw | Kan worden geslepen met een stalen, wetsteen of handslijper |
| Thermometerzakje en borstzak | Kleur; zwart |
| Dubbele sluiting | Afgeronde ergonomische handgrepen |
| Omgeslagen manchetten | Rockwell-hardheid 52 graden |
| Kleur handvat | Zwart |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Geschikt voor | Universeel |