
€ 13,54 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verkrijgbaar in effen of geperforeerde uitvoeringen. Kleurgecodeerde handgrepen helpen kruisbesmetting te verminderen.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Blauw Geperforeerde Spoodle 236ml |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 236ml |
| Volledige omschrijving | Verkrijgbaar in effen of geperforeerde uitvoeringen. Kleurgecodeerde handgrepen helpen kruisbesmetting te verminderen. |
| Producttype | Kooklepels |
| Afmetingen | 32,2(l)cm |
| Diepte | 30 |
| Breedte | 67 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984769115 |
| Gewicht | 78g |
| Bijpassende knopen | Ideaal voor portiecontrole - helpt verspilling en kosten te verminderen |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig te reinigen ontwerp - vaatwasmachinebestendig |
| Lange mouw | Haak aan handgreep - spoodle kan indien nodig worden opgehangen |
| Klassieke pasvorm | Duimgrip voor comfort en precisie |
| Extra gegevens 5 | Geperforeerd kopontwerp laat vloeistof uitlekken voor het serveren |
| Extra gegevens 6 | Blauwe handgreep - perfect voor snelle herkenning van spoodle maat |
| Kleur | Blauw |
| Kleur (CSV) | Blauw |