
€ 14,51 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zorgt voor een goed georganiseerde keuken. Papier wordt goed vastgehouden, maar is tegelijkertijd ook eenvoudig te verwijderen of te vervangen.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue bonnenhouder 45,5cm |
| Korte omschrijving | Lengte: 45,5cm. |
| Volledige omschrijving | Zorgt voor een goed georganiseerde keuken. Papier wordt goed vastgehouden, maar is tegelijkertijd ook eenvoudig te verwijderen of te vervangen. |
| Producttype | Bonnenhouders |
| Afmetingen | 45,5(l)cm |
| Diepte | 25 |
| Hoogte | 70 |
| Materiaal | Aluminium |
| Productmateriaal | Aluminium |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| EAN / Barcode | 5050984030727 |
| Gewicht | 350g |
| Bijpassende knopen | Eenvoudig te installeren - bevestigingsmateriaal inbegrepen |
| Unisex pasvorm | Makkelijk schoon te maken |
| Thermometerzakje en borstzak | 45,5cm breed - voor 3 à 4 bonnen |
| Dubbele sluiting | Snel overzicht over openstaande bestellingen |
| Omgeslagen manchetten | Bonnen blijven goed hangen, maar zijn er ook makkelijk af te halen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |