
€ 21,40 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Extra nauwkeurig en precies wegen. Uitneembaar weegplateau van Ø17cm. Capaciteit 0,5 kg, per 2 gram.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue dieetweegschaal 0,5kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 0,5kg. Eenvoudig af te lezen wijzerplaat. Afneembaar platform. |
| Volledige omschrijving | Extra nauwkeurig en precies wegen. Uitneembaar weegplateau van Ø17cm. Capaciteit 0,5 kg, per 2 gram. |
| Producttype | Keukenweegschalen |
| Inhoud | 0,5kg |
| EAN / Barcode | 5050984100505 |
| Gewicht | 650g |
| Bijpassende knopen | Zeer gevoelig, weegt nauwkeurig |
| Unisex pasvorm | Heeft een gewichtsinterval van 2g |
| Thermometerzakje en borstzak | Afneembaar 17cm weegplatform |
| Dubbele sluiting | Hoge kwaliteit, duurzame constructie |
| Omgeslagen manchetten | Intuïtief en eenvoudig te gebruiken |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_f182.pdf |