
€ 148,82 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Hygiënisch, nauwkeurig en betrouwbaar: de digitale platformweegschaal van Vogue is de perfecte oplossing om ervoor te zorgen dat uw metingen correct zijn. Met zijn grote afneembare platform is de weegschaal ongelooflijk eenvoudig te gebruiken en geeft hij tegelijkertijd kg en lb weer. Dankzij het gebruiksvriendelijke, verlichte bedieningspaneel kunt u eenvoudig ingrediënten snel afmeten, zodat u meer tijd kunt besteden aan de voorbereiding en minder aan het wegen. En als u klaar bent, is het apparaat ongelooflijk eenvoudig schoon te maken en beschikt het over een tijdbesparend, afwasbaar dashboard. Let op: deze weegschaal is niet door de overheid gestempeld en is daarom niet geschikt voor gebruik als voedselweegschaal in de detailhandel.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Digitale Platformweegschaal 6Kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 6 kg |
| Volledige omschrijving | Hygiënisch, nauwkeurig en betrouwbaar: de digitale platformweegschaal van Vogue is de perfecte oplossing om ervoor te zorgen dat uw metingen correct zijn. Met zijn grote afneembare platform is de weegschaal ongelooflijk eenvoudig te gebruiken en geeft hij tegelijkertijd kg en lb weer. Dankzij het gebruiksvriendelijke, verlichte bedieningspaneel kunt u eenvoudig ingrediënten snel afmeten, zodat u meer tijd kunt besteden aan de voorbereiding en minder aan het wegen. En als u klaar bent, is het apparaat ongelooflijk eenvoudig schoon te maken en beschikt het over een tijdbesparend, afwasbaar dashboard. Let op: deze weegschaal is niet door de overheid gestempeld en is daarom niet geschikt voor gebruik als voedselweegschaal in de detailhandel. |
| Producttype | Digitale weegschalen |
| Afmetingen | 9,9(h) x 23,5(b) x 17,8(d)cm |
| Diepte | 178 |
| Hoogte | 99 |
| Breedte | 235 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984665011 |
| Gewicht | 2,82kg |
| Bijpassende knopen | Hoge capaciteit van 6 kg - weeg gemakkelijk grotere hoeveelheden |
| Unisex pasvorm | Display op voor- en achterpaneel - perfect voor klantgerichte gebieden |
| Lange mouw | Eenvoudig schoon te maken, verwijderbaar roestvrijstalen platform |
| Klassieke pasvorm | Kan ook D-type batterijen gebruiken (apart verkrijgbaar) |
| Thermometerzakje en borstzak | Aflezing 2 g / 0,1 oz - zeer nauwkeurig voor nauwkeurig meten |
| Dubbele sluiting | Netstroomadapter meegeleverd |
| Omgeslagen manchetten | Toont zowel kg als lb tegelijkertijd - u hoeft niet van modus te wisselen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Batterij |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ff177_f178_f201_fs486_user_manual.pdf |