
€ 181,49 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Hygiënisch in gebruik en eenvoudig schoon te maken. Werkt zowel op batterijen als op stroom.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue digitale weegschaal 15kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 15kg | Resolutie: 5 gram | Inclusief adapter |
| Volledige omschrijving | Hygiënisch in gebruik en eenvoudig schoon te maken. Werkt zowel op batterijen als op stroom. |
| Producttype | Digitale weegschalen |
| Inhoud | 15kg |
| Afmetingen | 10(h) x 23,5(b) x 17,8(d)cm |
| Diepte | 178 |
| Hoogte | 100 |
| Breedte | 235 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Stroomadapter inbegrepen, werkt tevens op 2x 1,5V D-batterij (niet inbegrepen) |
| EAN / Barcode | 5050984061165 |
| Gewicht | 3,55kg |
| Bijpassende knopen | Verwijderbaar 235x178mm RVS platform voor eenvoudige reiniging |
| Unisex pasvorm | Intuïtieve bediening met tiptoetsen |
| Lange mouw | Stroomadapter inbegrepen |
| Klassieke pasvorm | Werkt ook op 2x 1,5V D-batterijen (niet inbegrepen) |
| Extra gegevens 9 | CE gecertificeerd |
| Thermometerzakje en borstzak | Spatwaterdicht display |
| Dubbele sluiting | Groot, eenvoudig af te lezen digitaal display |
| Omgeslagen manchetten | Resolutie van 5g voor nauwkeurige metingen |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2ff177_f178_f201_fs486_user_manual.pdf |