
€ 27,09 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Elektronische weegschaal met capaciteit van 5kg meetbaar per 1 gram. Touch display en LCD-display voor eenvoudig gebruik. Werkt op batterijen.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue digitale zwarte vierkante weegschaal 10 kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 10kg |
| Volledige omschrijving | Elektronische weegschaal met capaciteit van 5kg meetbaar per 1 gram. Touch display en LCD-display voor eenvoudig gebruik. Werkt op batterijen. |
| Producttype | Digitale weegschalen |
| Afmetingen | 2,8(h) x 24,8(b) x 19,6(d)cm |
| Diepte | 196 |
| Hoogte | 28 |
| Breedte | 248 |
| Materiaal | Gehard glas |
| Productmateriaal | Gehard glas |
| EAN / Barcode | 5050984665035 |
| Gewicht | 360g |
| Bijpassende knopen | Hoge capaciteit van 10 kg - weeg gemakkelijk grotere hoeveelheden |
| Unisex pasvorm | Vereist 3x AAA-batterijen (niet inbegrepen) |
| Extra gegevens 9 | CE/UKCA-gecertificeerd |
| Thermometerzakje en borstzak | Schaalverdeling 1 g / 0,1 oz - zeer nauwkeurig voor nauwkeurig meten |
| Dubbele sluiting | Stijlvol, gemakkelijk af te lezen LED-display |
| Omgeslagen manchetten | Compact formaat voor eenvoudig opbergen |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Batterij |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_fs488.pdf |