
€ 27,09 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Elektronische weegschaal met capaciteit van 5kg meetbaar per 1 gram. Touch display en LCD-display voor eenvoudig gebruik. Werkt op batterijen.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue elektronische ronde weegschaal 5kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 11lbs. Ideaal voor gebruik in kleinere ruimtes. |
| Volledige omschrijving | Elektronische weegschaal met capaciteit van 5kg meetbaar per 1 gram. Touch display en LCD-display voor eenvoudig gebruik. Werkt op batterijen. |
| Producttype | Digitale weegschalen |
| Inhoud | 5kg |
| Afmetingen | 1,5(h) x 18,5(Ø)cm |
| Hoogte | 15 |
| EAN / Barcode | 5050984328770 |
| Gewicht | 340g |
| Bijpassende knopen | Gebruiksvriendelijke interface voor snel en eenvoudig gebruik |
| Unisex pasvorm | Werkt op 1x 3V CR2032 knoopcelbatterij (apart verkocht) |
| Lange mouw | Niet gestempeld door de overheid |
| Klassieke pasvorm | Niet geschikt voor gebruik als retail voedselweegschaal |
| Thermometerzakje en borstzak | LCD-scherm geeft duidelijke aflezingen |
| Dubbele sluiting | Klein, slank ontwerp past bij elk decor |
| Omgeslagen manchetten | Werkt op batterijen voor draagbaar gebruik |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Batterij |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_gg017.pdf |