
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zwaar nikkelstalen schep. Geschikt voor friteuses.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue frituurschep 23cm |
| Korte omschrijving | RVS | Diameter: 23(Ø)cm. |
| Volledige omschrijving | Zwaar nikkelstalen schep. Geschikt voor friteuses. |
| Afmetingen | 8,8(h) x 22,5(Ø)cm |
| Hoogte | 88 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984058332 |
| Gewicht | 554g |
| Bijpassende knopen | Dankzij de lange steel hoeft u met uw handen niet dicht bij de warmtebron te komen |
| Unisex pasvorm | De 23cm diameter is geschikt voor allerlei keukentaken |
| Lange mouw | Geschikt voor gebruik als frituurschep |
| Thermometerzakje en borstzak | Het hoogwaardige nikkelstaal is zeer sterk voor een lange levensduur |
| Dubbele sluiting | Het sterke handvat biedt u de volledige controle |
| Omgeslagen manchetten | Het lichtgewicht ontwerp is eenvoudig vast te houden, zelfs tijdens lange shifts |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |