
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Vogue geïsoleerde EPP voedseltransportdoos is een fantastische oplossing voor het behouden van de temperatuur en kwaliteit van voedsel tijdens vervoer tussen locaties. Lichtgewicht en gemakkelijk te onderhouden, de Vogue voedseltransportdozen zijn gemaakt van hoogwaardig geëxpandeerd polypropyleen (EPP), dat zowel zeer duurzaam als langdurig is. Al deze eigenschappen samen maken het veel gemakkelijker om voedsel in de dozen te vervoeren, zelfs wanneer ze vol zijn. Voor extra gemak zijn deze dozen stapelbaar, waardoor waardevolle ruimte wordt bespaard, of ze nu op een kar, rek of zelfs de achterkant van een bestelwagen worden geladen. Deze 86Ltr doos is geschikt voor het vervoeren van GN bakken.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Geïsoleerde EPP Voedsel Transport Doos 86Ltr GN Maat |
| Korte omschrijving | 645x440x630mm |
| Volledige omschrijving | De Vogue geïsoleerde EPP voedseltransportdoos is een fantastische oplossing voor het behouden van de temperatuur en kwaliteit van voedsel tijdens vervoer tussen locaties. Lichtgewicht en gemakkelijk te onderhouden, de Vogue voedseltransportdozen zijn gemaakt van hoogwaardig geëxpandeerd polypropyleen (EPP), dat zowel zeer duurzaam als langdurig is. Al deze eigenschappen samen maken het veel gemakkelijker om voedsel in de dozen te vervoeren, zelfs wanneer ze vol zijn. Voor extra gemak zijn deze dozen stapelbaar, waardoor waardevolle ruimte wordt bespaard, of ze nu op een kar, rek of zelfs de achterkant van een bestelwagen worden geladen. Deze 86Ltr doos is geschikt voor het vervoeren van GN bakken. |
| Producttype | Thermo koelboxen |
| Inhoud | 86L |
| Afmetingen | 61,5(h) x 40,5(b) x 64(d)cm |
| Diepte | 640 |
| Hoogte | 615 |
| Breedte | 405 |
| Materiaal | Geëxpandeerd polypropyleen |
| Productmateriaal | Geëxpandeerd polypropyleen |
| EAN / Barcode | 5050984751011 |
| Gewicht | 3,52kg |
| Bijpassende knopen | EPP materiaal is schokbestendig en zeer isolerend - ideaal voor het vervoeren van warme en koude voedingsmiddelen |
| Unisex pasvorm | EPP is ook vaatwasmachinebestendig - geschikt voor commerciële vaatwassers |
| Lange mouw | Ruimtebesparend stapelbaar ontwerp |
| Klassieke pasvorm | Stevig sluitend deksel voor verbeterde temperatuurbewaring |
| Extra gegevens 5 | Makkelijk laadbaar ontwerp vanaf de voorkant |
| Extra gegevens 6 | Aan het einde van hun levenscyclus kan de doos volledig gerecycled worden |
| Extra gegevens 7 | Geschikt voor het vervoeren van voedsel van -40°C tot +120°C |
| Extra gegevens 8 | Compatibel met gastronorm trays |
| Extra gegevens 9 | Duurzaam en Lichtgewicht |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor GN1/1 65-200mm diep |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+vogue+insulated+containers.pdf |