
€ 11,36 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verkrijgbaar in effen of geperforeerde uitvoeringen. Kleurgecodeerde handgrepen helpen kruisbesmetting te verminderen.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Gele Solide Spoodle 148ml |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 148ml |
| Volledige omschrijving | Verkrijgbaar in effen of geperforeerde uitvoeringen. Kleurgecodeerde handgrepen helpen kruisbesmetting te verminderen. |
| Producttype | Kooklepels |
| Afmetingen | 32,9(l)cm |
| Diepte | 30 |
| Breedte | 67 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984769139 |
| Gewicht | 90g |
| Bijpassende knopen | Ideaal voor portiecontrole - helpt afval en kosten te verminderen |
| Unisex pasvorm | Gemakkelijk schoon te maken ontwerp - vaatwasmachinebestendig |
| Lange mouw | Haak op handvat - spoodle kan indien nodig worden opgehangen |
| Klassieke pasvorm | Duingreep voor comfort en precisie |
| Extra gegevens 5 | Gaatjesontwerp in de kop laat vloeistof weglopen voor serveren |
| Extra gegevens 6 | Gele kleur handvat - perfect voor snelle identificatie van spoodle maat |
| Kleur | Geel |
| Kleur (CSV) | Geel |