
€ 13,30 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gietijzer
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue gietijzeren inductie koekenpan 20,3cm |
| Korte omschrijving | Gietijzer | 20,3(Ø)cm | Geschikt voor inductie |
| Volledige omschrijving | Gietijzer |
| Producttype | Skillet pannen |
| Inhoud | 780ml |
| Afmetingen | 20,3(Ø)cm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productmateriaal | Gietijzer |
| Hoofdmateriaal | Gietijzer |
| EAN / Barcode | 5050984155475 |
| Gewicht | 1,5kg |
| Bijpassende knopen | Plat oppervlak voor een gelijkmatig bakresultaat |
| Unisex pasvorm | De zeer sterke gietijzeren constructie is geschikt voor dagelijks professioneel gebruik |
| Lange mouw | Niet vaatwasserbestendig maar eenvoudig met de hand schoon te maken |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor alle warmtebronnen inclusief inductie |
| Dubbele sluiting | Anti-kleef mits op de juiste wijze ingebrand |
| Omgeslagen manchetten | Met handig ophangoog in het handvat |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_vogue_cast_iron.pdf |