
€ 11,97 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Koken en serveren in dezelfde container met de Vogue glazen schaal van 3,6 liter. Met een hoge thermische schokbestendigheid is de glazen schaal bestand tegen temperaturen tot 250°C, waardoor het een uitstekende keuze is voor het bereiden van een breed scala aan gerechten. De Vogue-schaal is gemaakt van speciaal borosilicaatglas, is enorm sterk en speciaal ontworpen voor dagelijks commercieel gebruik. De glasconstructie is poreus en houdt geen geuren, kleuren of smaken vast. Hierdoor is hij gemakkelijk schoon te maken en perfect voor gebruik zowel aan de voor- als achterkant van het huis.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Glazen Oven Schaal 3.6Ltr |
| Korte omschrijving | 388x237x66mm |
| Volledige omschrijving | Koken en serveren in dezelfde container met de Vogue glazen schaal van 3,6 liter. Met een hoge thermische schokbestendigheid is de glazen schaal bestand tegen temperaturen tot 250°C, waardoor het een uitstekende keuze is voor het bereiden van een breed scala aan gerechten. De Vogue-schaal is gemaakt van speciaal borosilicaatglas, is enorm sterk en speciaal ontworpen voor dagelijks commercieel gebruik. De glasconstructie is poreus en houdt geen geuren, kleuren of smaken vast. Hierdoor is hij gemakkelijk schoon te maken en perfect voor gebruik zowel aan de voor- als achterkant van het huis. |
| Inhoud | 3.6 L |
| Afmetingen | 6,6(h) x 33,8(b)cm |
| Diepte | 237 |
| Hoogte | 66 |
| Breedte | 338 mm |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5050984770951 |
| Bijpassende knopen | Gemaakt van sterk en duurzaam borosilicaatglas |
| Unisex pasvorm | Geschikt voor magnetron, vaatwasser, koelkast en oven (tot 250°C) |
| Lange mouw | Duurzaam materiaal - geschikt voor dagelijks commercieel gebruik |
| Klassieke pasvorm | Niet-poreuze constructie houdt geen geuren, smaken of vlekken vast |
| Extra gegevens 5 | Hoge hittetolerantie - min temp -20°C, max temp 250°C |
| Extra gegevens 6 | Ideaal voor voedselbereiding, opslag of koken |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |