
€ 48,39 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Keukenweegschaal voor algemene doeleinden met grote RVS kom. Capaciteit 5kg. Resolutie 20g.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue grote keukenweegschaal 5kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 11lbs/5kg. Grote afneembare schaal |
| Volledige omschrijving | Keukenweegschaal voor algemene doeleinden met grote RVS kom. Capaciteit 5kg. Resolutie 20g. |
| Producttype | Keukenweegschalen |
| Inhoud | 5kg |
| Afmetingen | 21,7(h) x 14,2(b) x 20,4(d)cm |
| Diepte | 204 |
| Hoogte | 217 |
| Breedte | 142 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984100550 |
| Gewicht | 1,66kg |
| Bijpassende knopen | Grote 200mm roestvrijstalen schaal - weeg meer tegelijk |
| Unisex pasvorm | Tijd besparend eenvoudig schoon te maken ontwerp |
| Lange mouw | Stevige verlengde basis voor stabiliteit tijdens gebruik |
| Thermometerzakje en borstzak | Zwaar ontwerp - perfect voor dagelijks commercieel gebruik |
| Dubbele sluiting | Grote gemakkelijk leesbare markeringen tot 5kg |
| Omgeslagen manchetten | Precieze meting met 20g incrementele markeringen |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_f172_f174_f176.pdf |