
€ 43,55 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geïsoleerde pizza bezorgtassen, speciaal ontworpen om warmte vast te houden en vocht te weren.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue grote pizzabezorgtas |
| Korte omschrijving | Afmeting: 30,5(h)x51(b)x51(d)cm |
| Volledige omschrijving | Geïsoleerde pizza bezorgtassen, speciaal ontworpen om warmte vast te houden en vocht te weren. |
| Producttype | Bezorgtassen |
| Afmetingen | 30,5(h) x 51(b) x 51(d)cm |
| Diepte | 510 |
| Hoogte | 305 |
| Breedte | 580 |
| Materiaal | Polyester |
| Productmateriaal | Polyester |
| Hoofdmateriaal | Polyester |
| Isolatie | 18mm |
| Isolatiedikte (mm) | 18 mm |
| EAN / Barcode | 5050984376412 |
| Gewicht | 810g |
| Bijpassende knopen | Voorzien van een ritssluiting, handgrepen en schouderriem. |
| Thermometerzakje en borstzak | Eenvoudig te reinigen |
| Dubbele sluiting | Isolatie dikte: 18mm |
| Kleur | Rood |
| Kleur (CSV) | Rood |