
€ 55,65 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geïsoleerde pizza bezorgtassen, speciaal ontworpen om warmte vast te houden en vocht te weren.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue grote polyester geïsoleerde voedselbezorgtas |
| Korte omschrijving | Materiaal: Polyester. Afmeting: 355(H) x 580(B) x 380(D)mm |
| Volledige omschrijving | Geïsoleerde pizza bezorgtassen, speciaal ontworpen om warmte vast te houden en vocht te weren. |
| Producttype | Bezorgtassen |
| Afmetingen | 35,5(h) x 58(b) x 38(d)cm |
| Diepte | 380 |
| Hoogte | 355 |
| Breedte | 580 |
| Materiaal | Polyester |
| Productmateriaal | Polyester |
| Hoofdmateriaal | Polyester |
| Isolatie | 18mm |
| Isolatiedikte (mm) | 18 mm |
| EAN / Barcode | 5050984376429 |
| Gewicht | 960g |
| Bijpassende knopen | Binnen gevoerde panelen voor isolatie |
| Unisex pasvorm | Zijgrepen en schouderriem voor transport |
| Thermometerzakje en borstzak | Polyester is slijtvast |
| Dubbele sluiting | Afneembaar voor een gemakkelijke schoonmaak |
| Omgeslagen manchetten | Helder zakje voor inhoudskaart |
| Kleur | Rood |
| Kleur (CSV) | Rood |