
€ 38,10 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
325x539mm
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue heavy-duty RVS GN 1/1 bak 100mm |
| Korte omschrijving | Inhoud: 13,5L. GN 1/1. Heel formaat. Diepte: 100mm |
| Volledige omschrijving | 325x539mm |
| Producttype | GN bakken |
| Inhoud | 13,5L |
| Afmetingen | 10(h) x 32,5(b) x 53(d)cm |
| Diepte | 100 |
| Hoogte | 530 |
| Breedte | 325 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| EAN / Barcode | 5050984567940 |
| Gewicht | 1,43kg |
| Bijpassende knopen | Vaatwasserbestendig |
| Unisex pasvorm | 304 RVS voor intensief gebruik |
| Thermometerzakje en borstzak | Versterkte hoeken |
| Dubbele sluiting | Geschikt voor blast chilling |
| Omgeslagen manchetten | Kunnen in de koeling, vriezer en oven |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| GN-maat | GN 1/1 |