
€ 56,86 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
325x539mm
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue heavy-duty RVS GN 1/1 bak 200mm |
| Korte omschrijving | Inhoud: 28L. GN 1/1. Heel formaat. Diepte: 200mm |
| Volledige omschrijving | 325x539mm |
| Producttype | GN bakken |
| Inhoud | 28L |
| Afmetingen | 20(h) x 32,5(b) x 53(d)cm |
| Diepte | 200 |
| Hoogte | 530 |
| Breedte | 325 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| EAN / Barcode | 5050984567964 |
| Gewicht | 2,16kg |
| Bijpassende knopen | Vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Versterkte hoeken |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| GN-maat | GN 1/1 |