
€ 8,82 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verkrijgbaar in effen of geperforeerde uitvoeringen. Kleurgecodeerde handgrepen helpen kruisbesmetting te verminderen.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Ivoor Solide Spoodle 88ml |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 88ml |
| Volledige omschrijving | Verkrijgbaar in effen of geperforeerde uitvoeringen. Kleurgecodeerde handgrepen helpen kruisbesmetting te verminderen. |
| Producttype | Kooklepels |
| Afmetingen | 35(l)cm |
| Diepte | 30 |
| Breedte | 91 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984769047 |
| Gewicht | 122g |
| Bijpassende knopen | Ideaal voor portiecontrole - helpt verspilling en kosten te verminderen |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig schoon te maken ontwerp - vaatwasmachinebestendig |
| Lange mouw | Haak aan handvat - spoodle kan indien nodig worden opgehangen |
| Klassieke pasvorm | Duimgreep voor comfort en precisie |
| Extra gegevens 5 | Solide kop - ideaal voor vloeistoffen en voedingsmiddelen met sauzen |
| Extra gegevens 6 | Ivoorkleurig handvat - perfect voor snelle spoodle grootte identificatie |
| Kleur | Crème |
| Kleur (CSV) | Crème |