
€ 88,32 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Keukenweegschaal voor algemene doeleinden met grote RVS kom. Capaciteit 5kg. Resolutie 20g.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue keukenweegschaal 20kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 20kg. Eenvoudig af te lezen wijzerplaat. Afneembare kom. |
| Volledige omschrijving | Keukenweegschaal voor algemene doeleinden met grote RVS kom. Capaciteit 5kg. Resolutie 20g. |
| Producttype | Keukenweegschalen |
| Inhoud | 20kg |
| Afmetingen | 24,55(h) x 28,7(b) x 31(d)cm |
| Diepte | 310 |
| Hoogte | 245.5 |
| Breedte | 287 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984100598 |
| Gewicht | 2,31kg |
| Bijpassende knopen | Extra grote kom |
| Thermometerzakje en borstzak | Heavy duty |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_f172_f174_f176.pdf |