
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
RVS voorspoeldouche met gedeeltelijk draaibare sproeikop om lekkage te voorkomen. Werken met een voorspoeldouche betekent een besparing van 20%. Zowel als monobloc als duobloc verkrijgbaar.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue monoblok voorspoel sproeier |
| Korte omschrijving | Enkel blok - 2 kranen, 2 wateraansluitingen |
| Volledige omschrijving | RVS voorspoeldouche met gedeeltelijk draaibare sproeikop om lekkage te voorkomen. Werken met een voorspoeldouche betekent een besparing van 20%. Zowel als monobloc als duobloc verkrijgbaar. |
| Producttype | Voorspoeldouches |
| Afmetingen | 109(h) x 19,1(b) x 186(d)cm |
| Diepte | 1860 |
| Hoogte | 1090 |
| Breedte | 191 |
| Vermogen | 7L/min. |
| EAN / Barcode | 5050984220265 |
| Gewicht | 4,4kg |
| Bijpassende knopen | Zwanenhalsontwerp maakt het gemakkelijk om al het kookgerei af te spoelen |
| Unisex pasvorm | Verstelbare wandbeugel: 305 mm |
| Lange mouw | Slanglengte: 950 mm |
| Klassieke pasvorm | Zelfmontage vereist |
| Extra gegevens 5 | Breedte van kranen 191,5 mm |
| Extra gegevens 6 | 2 aansluitingen - vereist warme en koude verbindingen |
| Extra gegevens 7 | Houderbevestiging beveiligt de sproeier wanneer deze niet in gebruik is |
| Thermometerzakje en borstzak | 7 liter per minuut waterstroomsnelheid |
| Dubbele sluiting | Keramische cartridge produceert gelijkmatige stroom zonder vervelende lekkages |
| Omgeslagen manchetten | WRAS goedgekeurd |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ce984_ce985.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_ce984.pdf |