
€ 3,62 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Heeft een lepelvormig rubber en vouwbaar uiteinde. Ideaal voor mixen. Sterke en hygiënische steel.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue pannenlikker lepelvormig 25,5cm |
| Korte omschrijving | Lengte: 25,5cm. |
| Volledige omschrijving | Heeft een lepelvormig rubber en vouwbaar uiteinde. Ideaal voor mixen. Sterke en hygiënische steel. |
| Producttype | Kooklepels |
| Afmetingen | 25,5(l)cm |
| Materiaal | Rubber |
| Productmateriaal | Rubber |
| Hoofdmateriaal | Rubber |
| EAN / Barcode | 5050984035272 |
| Gewicht | 50g |
| Bijpassende knopen | Geschikt voor verschillende toepassingen |
| Thermometerzakje en borstzak | Temperatuurbestendig tot 50°C |
| Dubbele sluiting | Niet geschikt voor de vaatwasser |
| Omgeslagen manchetten | Rubberen uiteinde beschadigt kommen en schalen niet |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Geschikt voor | Bakkerij en zuivel |