
€ 46,57 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Maak fettuccine en tagliolini, lasagne, tagliatelle, spaghetti en taglierini in uw eigen keuken. Constructie van verchroomd staal met vernikkelde rollers. Het deeg is te produceren in verschillende diktes en 2 breedtes. De ravioli-snijder is eenvoudig te monteren voor perfecte resultaten. De motor-toepassing zorgt voor een snelle en eenvoudige productie met een minimum aan inspanning.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue pastamachine 15cm |
| Korte omschrijving | Inclusief 1,5mm en 6,5mm messen. |
| Volledige omschrijving | Maak fettuccine en tagliolini, lasagne, tagliatelle, spaghetti en taglierini in uw eigen keuken. Constructie van verchroomd staal met vernikkelde rollers. Het deeg is te produceren in verschillende diktes en 2 breedtes. De ravioli-snijder is eenvoudig te monteren voor perfecte resultaten. De motor-toepassing zorgt voor een snelle en eenvoudige productie met een minimum aan inspanning. |
| Producttype | Pastamachines - Elektrisch |
| Afmetingen | 14,6(h) x 20,5(b) x 20,5(d)cm |
| Diepte | 205 |
| Hoogte | 146 |
| Breedte | 205 |
| Materiaal | Verchroomd staal |
| Productmateriaal | Verchroomd staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 5050984090448 |
| Gewicht | 3kg |
| Bijpassende knopen | Maakt pasta in verschillende lengtes en 2 breedtes |
| Thermometerzakje en borstzak | Verchroomd RVS behuizing |
| Dubbele sluiting | Vernikkelde rollers tasten het voedsel niet aan |
| Omgeslagen manchetten | Met eenvoudig te bevestigen raviolisnijder |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_j578_gg737.pdf |