
€ 85,90 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zware weegschaal met 24cm RVS vierkant platform.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue platform weegschaal 20kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 20kg | 44lbs. Grote, gemakkelijk leesbare wijzerplaat |
| Volledige omschrijving | Zware weegschaal met 24cm RVS vierkant platform. |
| Producttype | Platformweegschalen |
| Inhoud | 20kg |
| Afmetingen | 24,35(h) x 29,5(b) x 25,3(d)cm |
| Diepte | 253 |
| Hoogte | 243.5 |
| Breedte | 295 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984100581 |
| Gewicht | 1,95kg |
| Bijpassende knopen | 240mm, vierkant plat platform stelt je in staat grote voorwerpen met gemak te meten |
| Unisex pasvorm | Roestvrijstalen platform biedt uitstekende duurzaamheid |
| Lange mouw | Eenvoudig schoon te maken ontwerp helpt je uitstekende hygiëne in je keuken te behouden |
| Klassieke pasvorm | Duidelijke wijzerplaat biedt snelle en nauwkeurige aflezingen |
| Thermometerzakje en borstzak | Heavy duty |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_f173_f175.pdf |