
€ 28,30 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Voor crêpes en pannenkoeken.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Platinum Plus geanodiseerd aluminium anti-aanbak Teflon crêpepan 30cm |
| Korte omschrijving | Maat: 30cm. Materiaal: aluminium. Geschikt voor inductie |
| Volledige omschrijving | Voor crêpes en pannenkoeken. |
| Producttype | Crêpespannen |
| Afmetingen | 3(h) x 30(Ø)cm |
| Hoogte | 30 |
| Materiaal | Aluminium |
| Productmateriaal | Aluminium |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| EAN / Barcode | 5050984770203 |
| Gewicht | 900g |
| Bijpassende knopen | Teflon Platinum Plus anti-aanbaklaag - vermindert voedselverspilling en olie/vetgebruik |
| Unisex pasvorm | Handgreeplengte van 300mm houdt handen uit de buurt van de pan |
| Lange mouw | Geschikt voor inductie |
| Klassieke pasvorm | De coating is krasbestendig, wat helpt om de levensduur van de pan te verlengen |
| Extra gegevens 5 | Alleen handwas |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |