
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Inhoud: 18L. 229(h)x456(b)x305(d)mm.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue polycarbonaat voorraadbak 18Ltr |
| Korte omschrijving | Inhoud: 18L. 229(h)x456(b)x305(d)mm. |
| Producttype | Bakken |
| Inhoud | 18L |
| Afmetingen | 22,9(h) x 45,6(b) x 30,5(d)cm |
| Diepte | 305 |
| Hoogte | 229 |
| Breedte | 456 |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Productmateriaal | Polycarbonaat |
| Hoofdmateriaal | Polycarbonaat |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +100°C |
| EAN / Barcode | 5050984240744 |
| Gewicht | 1,3kg |
| Unisex pasvorm | Deksel CG988 wordt los verkocht |
| Thermometerzakje en borstzak | Transparant polycarbonaat, duurzaam en vlekbestendig |
| Dubbele sluiting | Bestand tegen temperaturen van -40°C tot +100°C |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |