
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Inhoud: 30L. 150(h)x660(b)x460(d)mm.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue polycarbonaat voorraadbak 30Ltr |
| Korte omschrijving | Inhoud: 30L. 150(h)x660(b)x460(d)mm. |
| Producttype | Bakken |
| Inhoud | 30L |
| Afmetingen | 15(h) x 66(b) x 46(d)cm |
| Diepte | 460 |
| Hoogte | 150 |
| Breedte | 660 |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Productmateriaal | Polycarbonaat |
| Hoofdmateriaal | Polycarbonaat |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +100°C |
| EAN / Barcode | 5050984240751 |
| Gewicht | 1,9kg |
| Unisex pasvorm | Deksel CG989 wordt los verkocht |
| Thermometerzakje en borstzak | Transparant polycarbonaat, duurzaam en vlekbestendig |
| Dubbele sluiting | Bestand tegen temperaturen van -40°C tot +100°C |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |