
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Inhoud: 45L. 230(h)x660(b)x460(d)mm.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue polycarbonaat voorraadbak 45Ltr |
| Korte omschrijving | Inhoud: 45L. 230(h)x660(b)x460(d)mm. |
| Producttype | Bakken |
| Inhoud | 45L |
| Afmetingen | 23(h) x 66(b) x 46(d)cm |
| Diepte | 460 |
| Hoogte | 230 |
| Breedte | 660 |
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Productmateriaal | Polycarbonaat |
| Hoofdmateriaal | Polycarbonaat |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +100°C |
| EAN / Barcode | 5050984240768 |
| Gewicht | 2,56kg |
| Unisex pasvorm | Deksel CG989 wordt los verkocht |
| Thermometerzakje en borstzak | Transparant polycarbonaat, duurzaam en vlekbestendig |
| Dubbele sluiting | Bestand tegen temperaturen van -40°C tot +100°C |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |