
€ 23,46 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Ideaal voor kruimeldeeg en bladerdeeg.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue polyethyleen deegroller 40,5cm |
| Korte omschrijving | 40,5cm lang |
| Volledige omschrijving | Ideaal voor kruimeldeeg en bladerdeeg. |
| Producttype | Deegrollers |
| Afmetingen | 40,5(l)cm |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productmateriaal | Polyethyleen |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5050984033070 |
| Gewicht | 770g |
| Bijpassende knopen | Het gladde oppervlak staat garant voor een glad resultaat |
| Thermometerzakje en borstzak | Zeer slijtbestendig |
| Dubbele sluiting | Zeer hygiënisch |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Wit |