
€ 3,25 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Flexibel, zacht polyethyleen met schroefdop en een brede hals voor eenvoudig bijvullen. Ideaal voor decoreren of doseren van saus.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue portioneer knijpfles transparant 994ml |
| Korte omschrijving | Inhoud: 994ml. Transparant. |
| Volledige omschrijving | Flexibel, zacht polyethyleen met schroefdop en een brede hals voor eenvoudig bijvullen. Ideaal voor decoreren of doseren van saus. |
| Producttype | Sausdispensers & knijpflessen |
| Inhoud | 994ml |
| Afmetingen | 28,8(h) x 7,6(Ø)cm |
| Hoogte | 288 |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productmateriaal | Polyethyleen |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5050984157332 |
| Gewicht | 90g |
| Bijpassende knopen | Schroefdop en wijde hals voor eenvoudig bijvullen |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig schoon te maken en vele malen te hergebruiken |
| Lange mouw | Sterk kunststof met een lange levensduur |
| Thermometerzakje en borstzak | Door het transparante materiaal ziet u snel wanneer de fles bijgevuld moet worden |
| Dubbele sluiting | Makkelijk in te knijpen voor eenvoudig doseren |
| Omgeslagen manchetten | Het dopje voorkomt verontreiniging |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |