
€ 23,46 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deegdoos voor het bewaren, transporteren en rijzen van deeg.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue PP deegdoos 650 x 455 x 85 mm |
| Korte omschrijving | Afmeting 650x455x85mm |
| Volledige omschrijving | Deegdoos voor het bewaren, transporteren en rijzen van deeg. |
| Producttype | Bakken |
| Afmetingen | 8,5(h) x 45,5(b) x 65(d)cm |
| Diepte | 650 |
| Hoogte | 85 |
| Breedte | 455 |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Productmateriaal | Polypropyleen |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5050984676345 |
| Gewicht | 1,63kg |
| Bijpassende knopen | Afmeting 650x455x85mm |
| Unisex pasvorm | Compatibel met het FS999-deksel |
| Lange mouw | Vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Materiaal Polypropyleen |
| Dubbele sluiting | witte kleur |
| Omgeslagen manchetten | Stapelbaar |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |