
€ 23,46 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Afmeting: 9cm. Inhoud: 330ml. Materiaal: Roestvrij staal & aluminium. Geschikt voor inductie.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue roestvrij staal & aluminium tri-wall mini steelpan 9cm |
| Korte omschrijving | Afmeting: 9cm. Inhoud: 330ml. Materiaal: Roestvrij staal & aluminium. Geschikt voor inductie. |
| Producttype | Steelpannen |
| Inhoud | 330ml |
| Afmetingen | 5,5(h) x 9(Ø)cm |
| Diepte | 55 |
| Hoogte | 57.5 |
| Breedte | 105 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984327735 |
| Gewicht | 270g |
| Bijpassende knopen | Aluminium thermokern zorgt voor warmtegeleiding |
| Unisex pasvorm | Slijtvast spiegelgepolijst exterieur met geborsteld interieur |
| Lange mouw | Duurzame roestvrijstalen wanden |
| Klassieke pasvorm | Koelblijvende handgreep maakt het gemakkelijk om de pan op te tillen of te verplaatsen |
| Extra gegevens 5 | Geschikt voor inductie |
| Extra gegevens 6 | Vaatwasserbestendig voor eenvoudig schoonmaken |
| Thermometerzakje en borstzak | Geklonken, koelblijvend handvat |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |