
€ 41,73 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Afmeting: 16cm. Capaciteit: 1.5Ltr. Materiaal: Roestvrij staal & aluminium. Inductie compatibel. Compatibel met deksel: Y423.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue roestvrij staal & aluminium tri-wall steelpan 16cm |
| Korte omschrijving | Afmeting: 16cm. Capaciteit: 1.5Ltr. Materiaal: Roestvrij staal & aluminium. Inductie compatibel. Compatibel met deksel: Y423. |
| Producttype | Steelpannen |
| Inhoud | 1,5L |
| Afmetingen | 7(h) x 16(Ø)cm |
| Diepte | 75 |
| Hoogte | 77.5 |
| Breedte | 174 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984142819 |
| Gewicht | 820g |
| Bijpassende knopen | Zware, duurzame constructie van 2.7mm dikte |
| Unisex pasvorm | Tri-wall ontwerp levert geoptimaliseerde warmteverdeling - vermindert voedselverspilling |
| Lange mouw | Slijtvast spiegelgepolijst exterieur met geborsteld interieur |
| Klassieke pasvorm | Blijf-koel zware gegoten roestvrijstalen geklonken handvatten |
| Extra gegevens 5 | Geschikt voor alle kookvlakken, inclusief inductie |
| Extra gegevens 6 | Eenvoudig schoon te maken ontwerp - geschikt voor vaatwassers en bestekreinigers |
| Extra gegevens 7 | Compatibel deksel afzonderlijk verkocht - Y423 |
| Thermometerzakje en borstzak | Thermisch aluminium tussen 2 lagen RVS voor een gelijkmatige warmteverdeling |
| Dubbele sluiting | Slijtvast, spiegel gepolijst exterieur met geborsteld interieur |
| Omgeslagen manchetten | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Kleur | Zilver |