
€ 35,80 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Maat: 14cm. Capaciteit: 900ml. Materiaal: Roestvrij staal & aluminium. Inductie compatibel. Compatibel met deksel: Y422.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue roestvrij staal & aluminium tri-wand sauspan 14cm |
| Korte omschrijving | Maat: 14cm. Capaciteit: 900ml. Materiaal: Roestvrij staal & aluminium. Inductie compatibel. Compatibel met deksel: Y422. |
| Producttype | Steelpannen |
| Inhoud | 900ml |
| Afmetingen | 7(h) x 14(Ø)cm |
| Diepte | 65 |
| Hoogte | 67.5 |
| Breedte | 154 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984142802 |
| Gewicht | 730g |
| Bijpassende knopen | Zware, duurzame 2.7mm dikte constructie |
| Unisex pasvorm | Tri-wand ontwerp biedt geoptimaliseerde warmteverdeling - vermindert voedselverspilling |
| Lange mouw | Slijtvast spiegelgepolijst exterieur met geborsteld afwerking interieur |
| Klassieke pasvorm | Blijf koel zware gegoten geklonken roestvrijstalen handvatten |
| Extra gegevens 5 | Geschikt voor alle kookoppervlakken, inclusief inductie |
| Extra gegevens 6 | Eenvoudig schoon te maken ontwerp - geschikt voor vaatwassers en bestekwassers |
| Extra gegevens 7 | Compatibel deksel apart verkocht - Y422 |
| Thermometerzakje en borstzak | Thermisch aluminium tussen 2 lagen RVS voor een gelijkmatige warmteverdeling |
| Dubbele sluiting | Slijtvast, spiegel gepolijst exterieur met geborsteld interieur |
| Omgeslagen manchetten | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Kleur | Zilver |