
€ 52,02 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Maat: 20 cm. Inhoud: 3 liter. Materiaal: Roestvrij staal & aluminium. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: Y424.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue roestvrij staal & aluminium tri-wand steelpan 20 cm |
| Korte omschrijving | Maat: 20 cm. Inhoud: 3 liter. Materiaal: Roestvrij staal & aluminium. Geschikt voor inductie. Compatibel met deksel: Y424. |
| Producttype | Steelpannen |
| Inhoud | 3L |
| Afmetingen | 10(h) x 20(Ø)cm |
| Diepte | 100 |
| Hoogte | 102.5 |
| Breedte | 214 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984142826 |
| Gewicht | 1,17kg |
| Bijpassende knopen | Zware, duurzame constructie van 2,7 mm dik |
| Unisex pasvorm | Tri-wall ontwerp zorgt voor geoptimaliseerde warmteverdeling - vermindert voedselverspilling |
| Lange mouw | Slijtvaste spiegelgepolijste buitenkant met geborstelde binnenkant |
| Klassieke pasvorm | Koelblijvende zware gegoten geklonken roestvrijstalen handgrepen |
| Extra gegevens 5 | Geschikt voor alle kookoppervlakken, inclusief inductie |
| Extra gegevens 6 | Eenvoudig te reinigen ontwerp - geschikt voor vaatwassers en bestekreinigers |
| Extra gegevens 7 | Compatibele deksel apart verkocht - Y424 |
| Thermometerzakje en borstzak | Thermisch aluminium tussen 2 lagen RVS voor een gelijkmatige warmteverdeling |
| Dubbele sluiting | Slijtvast, spiegel gepolijst exterieur met geborsteld interieur |
| Omgeslagen manchetten | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Kleur | Zilver |