
€ 26,61 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Onze best verkochte reeks van professionele pannen voor een uitstekende prijs.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue roestvrijstalen steelpan 14cm |
| Korte omschrijving | Maat: 14cm. Inhoud: 900ml. Materiaal: Roestvrij staal. Inductie compatibel. Compatibel met deksel: M927. |
| Volledige omschrijving | Onze best verkochte reeks van professionele pannen voor een uitstekende prijs. |
| Producttype | Steelpannen |
| Inhoud | 900ml |
| Afmetingen | 7(h) x 14(Ø)cm |
| Diepte | 70 |
| Hoogte | 76 |
| Breedte | 154 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984083198 |
| Gewicht | 460g |
| Bijpassende knopen | Hoge warmtebehoud voor snel en efficiënt koken |
| Unisex pasvorm | Handige schenktuit vermindert morsen |
| Lange mouw | Stevige koelblijvende gelaste handgreep met ophanggat voor gemakkelijke opslag |
| Klassieke pasvorm | 0.8mm roestvrijstalen lichaam met 6mm aluminium basis |
| Extra gegevens 5 | Geschikt voor alle kookoppervlakken, inclusief inductie |
| Extra gegevens 6 | Vaatwasserbestendig voor gemakkelijke reiniging |
| Extra gegevens 7 | Compatibele deksel apart verkocht -M927. |
| Thermometerzakje en borstzak | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |