
€ 7,97 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Voor het bewerken van taarten en vlaaien. 20cm(b)x6,5Øcm
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Roller Docker ABS |
| Korte omschrijving | Afmetingen 210 x 126 x 65 mm |
| Volledige omschrijving | Voor het bewerken van taarten en vlaaien. 20cm(b)x6,5Øcm |
| Producttype | Korstrollers |
| Afmetingen | 6,5(h)cm |
| Diepte | 126 |
| Hoogte | 65 |
| Breedte | 210 |
| Materiaal | Kunststof |
| Productmateriaal | Kunststof |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5050984604300 |
| Gewicht | 80g |
| Bijpassende knopen | Afmetingen 210 x 126 x 65 mm |
| Unisex pasvorm | Het wiel kan voor reiniging van het handvat worden verwijderd |
| Thermometerzakje en borstzak | Materialen ABS |
| Dubbele sluiting | Witte kleur |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |