
€ 7,61 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
75mm diep.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue ronde springvorm 20cm |
| Korte omschrijving | 7,5(h)x20(Ø)cm |
| Volledige omschrijving | 75mm diep. |
| Producttype | Bakvormen |
| Afmetingen | 7,5(h) x 20(Ø)cm |
| Binnenafmetingen | 20(Ø)cm |
| Hoogte | 75 |
| Materiaal | Tin |
| Productmateriaal | Tin |
| Hoofdmateriaal | Tin |
| EAN / Barcode | 5050984058370 |
| Gewicht | 180g |
| Bijpassende knopen | Met de hand afwassen |
| Unisex pasvorm | Gelijkmatige warmteverdeling |
| Thermometerzakje en borstzak | Dankzij de klem met veer komt de inhoud gemakkelijk los uit de vorm |
| Dubbele sluiting | Perfecte resultaten |
| Omgeslagen manchetten | Inhoud behoudt zijn vorm |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |