
€ 4,95 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
In RVS uitgevoerd, met vlakke handgreep. Afmeting schep: 11x9cm.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS fritesschep 29cm |
| Korte omschrijving | Vlakke handgreep. |
| Volledige omschrijving | In RVS uitgevoerd, met vlakke handgreep. Afmeting schep: 11x9cm. |
| Producttype | Fritesscheppen |
| Afmetingen | 10 x 8,6 x 2,5cm |
| Diepte | 100 |
| Hoogte | 25 |
| Breedte | 86 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984083969 |
| Gewicht | 90g |
| Bijpassende knopen | Geperforeerde schep |
| Thermometerzakje en borstzak | Opstaande randen |
| Dubbele sluiting | Op te hangen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |