
€ 29,63 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
325x530mm.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS GN 1/1 bak met handvatten 10cm |
| Korte omschrijving | GN 1/1. 100mm diep. Inhoud: 13,5L. |
| Volledige omschrijving | 325x530mm. |
| Producttype | GN bakken |
| Inhoud | 13,5L |
| Afmetingen | 10(h) x 53(b) x 32,5(d)cm |
| Diepte | 100 |
| Hoogte | 325 |
| Breedte | 530 |
| Materiaal | RVS 201 |
| Productmateriaal | RVS 201 |
| EAN / Barcode | 5050984160004 |
| Gewicht | 1,07kg |
| Bijpassende knopen | Met handvatten |
| Unisex pasvorm | Gemaakt van hoogwaardig RVS |
| Lange mouw | GN 1/1 |
| Klassieke pasvorm | Alleen de RVS GN deksel met open zijkanten van Vogue is geschikt voor deze bak |
| Extra gegevens 5 | Te gebruiken in combinatie met CB181 |
| Extra gegevens 9 | Dikte materiaal: 0,8mm / 20 gauge |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| GN-maat | GN 1/1 |