
€ 21,40 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
325x265mm
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS GN 1/2 bak 100mm |
| Korte omschrijving | Inhoud: 6,2L. GN 1/2. Half formaat. Diepte: 100mm |
| Volledige omschrijving | 325x265mm |
| Producttype | GN bakken |
| Inhoud | 6,2L |
| Afmetingen | 10(h) x 26,5(b) x 32,5(d)cm |
| Diepte | 100 |
| Hoogte | 325 |
| Breedte | 265 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| EAN / Barcode | 5050984568008 |
| Gewicht | 750g |
| Bijpassende knopen | Vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Versterkte hoeken |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| GN-maat | GN 1/2 |