
€ 42,34 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Materiaal: RVS. Afmeting: 24(Ø)cm. Geschikt voor inductie.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS inductie koekenpan 24cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS. Afmeting: 24(Ø)cm. Geschikt voor inductie. |
| Producttype | Koekenpannen |
| Inhoud | 2,2L |
| Afmetingen | 5,6(h) x 24(Ø)cm |
| Diepte | 50 |
| Hoogte | 56 |
| Breedte | 254 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984083228 |
| Gewicht | 1,12kg |
| Bijpassende knopen | Heavy-duty RVS constructie |
| Unisex pasvorm | Handige schenktuit |
| Lange mouw | Stevig, koelblijvend handvat |
| Klassieke pasvorm | 0,8mm dikke RVS wand en een 6mm dikke aluminium bodem |
| Extra gegevens 5 | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Extra gegevens 6 | Body: stainless steel (0.8mm) |
| Extra gegevens 7 | Base: aluminium (6mm) |
| Extra gegevens 8 | Base plate: 430 stainless steel (0.8mm) |
| Thermometerzakje en borstzak | Vaatwasserbestendig |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig schenken dankzij de gerolde rand |
| Omgeslagen manchetten | Sterk, koelblijvend handvat |
| Kleur | Zilver |